O nás

Společnost SPIRIT MEDICAL spol. s r.o. byla založena v roce 1993. Svoji obchodní činnost zaměřuje na dodávky a servis vysoce specializovaných výrobků pro mikrochirurgické lékařské obory, zejména oční lékařství. Široký sortiment naší nabídky zahrnuje diagnostické přístroje (oční ultrazvuky, pachymetry, LCD optotypy), přístroje a nástroje pro oční mikrochirurgii (kataraktovou, refrakční, vitreoretinální), nitrooční čočky, viskoelastické materiály, barviva tkání, laserové systémy, stolky pod přístroje, prostředky pro vybavení operačních sálů (myčky nástrojů s dezinfekcí), prostředky pro léčbu suchého oka, doplňky stravy.

V nabídce jsou zahrnuty pouze vysoce kvalitní produkty renomovaných světových firem, které naše společnost zastupuje na českém a slovenském trhu. Nejvýznamnějším a dlouholetým obchodním partnerem je koncern BAUSCH & LOMB (USA), dále pak společnosti ACCUTOME (USA), HURRICANE MEDICAL (USA), AKRUS (Německo), EASYSCAN (Nizozemsko), JOHN WEISS (Velká Británie), IRIDEX (USA), TECHNOLAS Perfect Vision (Německo), MEDICEL (Švýcarsko), KEELER (Velká Británie), VITREQ (Nizozemsko), OPTOTEK Medical (Slovinsko), FREY Medical (Polsko) a LEICA (Švýcarsko).

Od roku 2013 nabízíme ve spolupráci s partnerskou společností GRANE s.r.o. přístroje pro ostatní zdravotnické obory (stomatologie, urologie, estetická chirurgie, terapie bolesti, ortopedie).

Společnost SPIRIT MEDICAL spol. s r.o. je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 18424, ze dne 27. 12. 1993.

Společnost udržuje systém řízení kvality dle ČSN EN ISO 9001:2016.