Veterinární lékařství

Společnost SPIRIT MEDICAL spol. s r.o. zajišťuje také dodávky prostředků pro veterinární oční chirurgii a ambulantní péči.

V nabídce jsou zahrnuty pouze vysoce kvalitní produkty renomovaných firem, které naše společnost zastupuje na českém a slovenském trhu. Nejvýznamnějším a dlouholetým obchodním partnerem je koncern Bausch & Lomb (USA), dále pak společnosti Accutome (USA), Akrus (Německo), Iridex (USA), Keeler (Velká Británie), Leica (Švýcarsko).

Nově nabízíme produkty (např. nitrooční čočky, terapeutické čočky, viskoelastické materiály, barviva tkání) společnosti Acrivet (Německo). Tato firma je od roku 2016 součástí našeho dlouholetého dodavatele koncernu Bausch+Lomb (USA), který je jedním z největších světových výrobců sortimentu pro oční lékařství (více na www.bauschsurgical.eu). Aktuální přehled chirurgických veterinárních prostředků můžete nalézt na webových stránkách www.acrivet.eu.

Dále nabízíme diagnostické přístroje (oční ultrazvuky - B-Scan Plus VetUBM Plus Vet, oftalmoskopy, pachymetry, tonometry, štěrbinové lampy), přístroje a nástroje pro oční mikrochirurgii, laserové systémy, stolky pod přístroje, prostředky pro vybavení operačních sálů atd.