Nitrooční čočky

Hydrofobní akrylátová nitrooční čočka LuxGoodHydrofobní akrylátová nitrooční čočka LuxGood
V roce 2021 rozšířila platformu nitroočních čoček LUX nová hydrofobní akrylátová nitrooční čočka LuxGood.

Publikováno: 09. Leden 2022

Hydrofobní asférická EDOF nitrooční čočka LuxSmartHydrofobní asférická EDOF nitrooční čočka LuxSmart
V roce 2021 přichází na trh novinka firmy Bausch+Lomb v podobě hydrofobní akrylátové nitrooční čočky LuxSmart. Nová nitrooční čočka je určena pro pacienty s šedým zákalem, kteří chtějí podstoupit korekci zrakových funkcí a získat benefit v podobě kvalitního vidění nejen na dálku ale také na střední vzdálenost.

Publikováno: 08. Únor 2021

Hydrofobní akrylátová nitrooční čočka EyeCee ONEHydrofobní akrylátová nitrooční čočka EyeCee ONE
V roce 2015 došlo k postupnému rozšiřování nabídkového sortimentu naší společnosti o produkty firmy CROMA. Jednou z velmi zajímavých novinek, kterou akvizice společnosti CROMA přinesla, je hydrofobní akrylátová nitrooční čočka EYECEE ONE.

Publikováno: 01. Únor 2015

Hydrofobní asférická akrylátová nitrooční čočka enVista ToricHydrofobní asférická akrylátová nitrooční čočka enVista Toric
V roce 2013 byla firmou Bausch+Lomb představena torická verze umělé nitrooční čočky enVista®. Nová čočka s označením enVista® Toric je určena pro korekci zrakových funkcí u pacientů po operaci šedého zákalu, kteří mají významnější rohovkový astigmatismus.

Publikováno: 01. Leden 2014

Hydrofobní asférická akrylátová nitrooční čočka enVistaHydrofobní asférická akrylátová nitrooční čočka enVista
V roce 2012 uvedla firma Bausch&Lomb na evropský trh zcela nový typ prémiové umělé nitrooční čočky enVista™, která je vyrobena ze zcela nového typu hydrofobního akrylátu. Čočka je určena pro korekci zrakových funkcí u pacientů po operaci šedého zákalu. Nový materiál má unikátní optické vlastnosti a naprosto eliminuje nežádoucí optické jevy (“glistening“) typické pro jiné typy hydrofobních čoček.

Publikováno: 01. Leden 2014